SİPARİŞ ve BİLGİ HATTI 0536 671 79 93

Arrow up
Arrow down

ceviz fidanı sipariş

foto galeri

Hazal Fidancılık

Hazal Fidancılık;

1991 yılından günümüze Bandırma Ömerköy'deki tesislerinde hizmet vermektedir. Kendi tesislerimizde yetiştirdiğimiz yerli ve yabancı ceviz fidanları ve badem fidanları çeşitlerimizi garantili olarak satışa sunmaktayız.

ceviz fidanı açık köklü chandler

Firmamız önce müşteri memnuniyetini benimsemiş olup satışlarını garantili olarak sürdürmektedir. Almış olduğumuz siparişleri aynı gün Türkiye'nin her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile indirimli olarak gönderiyoruz. Kargo için ambalajlamada aşırı özen gösteren firmamızdan satın aldığınız ürünler dikime hazır olarak sizlere sunulmaktadır. 

İsmine Doğru Aşılı ve Sertifikalı Ürünler

Firmamız aşılı ve sertifikalı ceviz fidanları satışından sonrada sizlere satış sonrası destek vermektedir. İstediğiniz zaman telefon yolu ile bizi arayabilir firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ayrıca fidan satışlarımızın yanında ceviz bahçesi kurulumu, ceviz fidanı ve ağacı aşılama, ceviz ağacı çeşit değişimi, ceviz ve badem ağacı budaması hizmetlerini yerinde gerçekleştirmekteyiz.

More in this category: Banka Hesap Bilgilerimiz »

Chandler Ceviz Fidanında 1.yılda meyve verimi garantisi! Açık köklü ve tüplü ceviz fidanlarımızı mutlaka denemelisiniz. Garantili olarak sunduğumuz  gerçek chandler ceviz fidanlarımızın satışı ile sizlerin hizmetinizdeyiz.Hazal Fidancılık olarak Ceviz fidancılığında 24 yıllık bilgi birimi ve tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

chandler

Chandler Ceviz Fidanı - Hazal Fidancılık

fuab

todab

oaib logo

tarım bakanlığı

ceviz fidanı üretim serfikalarımız

açık köklü ceviz fidanı

tüplü ceviz fidanları